Podkarpackie Centrum Hurtowe AGROHURT S.A.
WYSZUKIWARKA
 
 
 sorh_sa

logo_rynek_elizwka_01

 

 
ZAPRASZAMY PO PALMY WIELKANOCNE
 

Zbliżają się Święta Wielkanocne, a my zapraszamy na przedświąteczne zakupy. Jak co roku nie zabraknie niczego co potrzebne jest na Wielkanoc, bo to czas spędzany razem z rodziną, przyjaciółmi i bliskimi. To czas gdy wręczamy sobie prezenty. Wielkanocne upominki powinny być oryginalne, pomysłowe i ciekawe. I właśnie teraz nasi kontrahenci jak zwykle przygotowali wspaniałą świąteczną ofertę.

Święta poprzedzone są Niedzielą Palmową. Według obrzędów katolickich przynosimy wtedy do kościoła palemki, które są symbolem odradzającego się życia. W sprzedaży do samych świąt będą ręcznie robione palmy wielkanocne od producentów z Podkarpacia. Producenci gwarantują bardzo duży wybór palm, wysoką jakość swoich wyrobów i niskie ceny. Dużą popularnością jak co roku będą się cieszyć przeróżnego rodzaju stroiki świąteczne, które będą podkreślać szczególną atmosferę panująca podczas świąt. Nie będzie brakować innych symboli wielkanocnych tj. kurczaczków, zajączków, króliczków, baranków itp. W ofercie mnóstwo jest ręcznie malowanych pisanek, modne są wszelakie ozdoby w koszyczkach czy też gotowe koszyczki wielkanocne.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Jak zawsze przed świętami handlowcy przygotowali szeroki asortyment unikalnych świątecznych specjałów, które powinny się znaleźć na stole świątecznym. Szczególnie przed samymi świętami duży będzie wybór mięsa i wędlin, jaj, grzybów suszonych i bakalii, które są niezbędnym dodatkiem do ciast. U nas kupicie Państwo migdały, orzechy włoskie i laskowe, rodzynki kalifornijskie, sułtańskie i królewskie, suszone daktyle, suszone figi, suszone morele, suszone śliwki i jabłka. 

Życząc spokojnych, pełnych radości, pomyślności i szczęścia Świąt Wielkanocnych oraz wiele radości w ciepłe dni długo wyczekiwanej wiosny Zarząd i pracownicy PCH AGROHURT S.A. zapraszają na zakupy.

 
Projekt i wykonanie: OPTeam S.A.

OPTistat - OPTeam S.A.