< powrót

O NAS > Corporate Social Responsibility

CORPORATE SOCIAL RESPONSIBILITY
 


Za pomocą kalendarza odmierzamy czas, a każdy rok jest taką szafą z szufladami, gdzie wkładamy wydarzenia, których doświadczyliśmy. My lubimy półkę  z prawej strony :), w której są zapisane nasze działania w obszarze CSR (Społecznej Odpowiedzialności Biznesu).
I jak tu nie pomagać :)


Spotkanie witamin w Szkole Podstawowej w Grzegorzówce. Pozdrawiamy wszystkich uczestników.

 
Największym skarbem jest uśmiech dziecka :) 30 sierpnia  Agrohurt wsparł akcję zorganizowaną przez dziennikarzy TVP3 Rzeszów oraz Teatr "Maska" w Rzeszowie. Wspólnymi siłami przygotowaliśmy dla dzieciaków z Domu Dziecka w Strzyżowie pożegnanie wakacji :) Był grill, zumba, wędkowanie, rozgrywki sportowe i malowanie twarzy :) 


W dniu 08.08.2017r wraz z TVP 3  Rzeszów witaliśmy młodzież z Ukrainy, która przyjechała do Polski na wakacyjny wypoczynek.  WIĘCEJ POD LIKNIEM: https://rzeszow.tvp.pl/33542629/9082017
 

01.06.2017 r. w ramach programu „Owoce i warzywa w szkole”,  dzieci z klas „0” - III z Szkoły Podstawowej w Grzegorzówce obchodziły imprezę urodzinową "Pani Marchewki".  A gdzie owoce i warzywa tam nie mogło zabraknąć Agrohurtu;)
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich uczestników;)
Klub Piłkarski ZIOMKI z Rzeszowa - inicjatywa „Wytworzenia nawyku systematycznej aktywności ruchowej wśród dzieci”.


Tradycją stało się to, że z okazji Dnia Kobiet, Spółka organizuje spotkanie z Paniami z Domu Pomocy Społecznej w Rzeszowie. „Nasze podopieczne” to najczęściej Panie, które w wyniku zawirowań życiowych pozostały samotne.
Pracownicy Spółki w zamian za kwiaty, otrzymują uśmiech i kilka wyśpiewanych piosenek...
UWIELBIAMY TE CHWILE!
 

8 marca - najpiękniejszy dzień pełen serdeczności, uśmiechu i radości...
Jak co roku, PCH AGROHURT S.A. odwiedza Dom Pomocy Społecznej 
w Rzeszowie.
Z pierwszym zwiastunem wiosny, wszystkie Panie zostały obdarowane kolorowymi kwiatami – Prymulkami, a w zamian za nie, otrzymaliśmy szczery uśmiech na twarzy każdej z Pań.

Wszystkie kwiaty kupione na ul. Lubelskiej 46 w Rzeszowie.