< powrót

AKTUALNOŚCI >

XIII Podkarpackie Regionalia pod hasłem "Bożonarodzeniowe inspiracje z Agrohurtem"

Serdecznie wszystkich zapraszamy - 16 grudnia 2017 roku
Rzeszów, ul. Lubelska 46,
HALA 4, godz. 8-12
WSTĘP BEZPŁATNYZainspiruj się bożonarodzeniowo z Agrohurtem
 
         Smakowite serniki i makowce, pachnące wędliny i wyśmienite wigilijne potrawy, ozdoby świąteczne i wszystko to, dzięki czemu wyczarujemy w naszych domach magiczne święta Bożego Narodzenia. Wszystkie atrakcje czekać będą na Państwa w Podkarpackim Centrum Hurtowym „Agrohurt" S.A w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej 46 (hala nr 4).W sobotę 16 grudnia odbędą się tam XIII Podkarpackie Regionalia pod hasłem "Bożonarodzeniowe inspiracje z Agrohurtem". Impreza zapowiada się niezwykle smakowicie. Jak co roku dla odwiedzających organizatorzy przygotują moc atrakcji i niespodzianek!
         Nadchodzące wielkimi krokami święta Bożego Narodzenia to wątkowy czas, który chcemy spędzić z najbliższymi przy tradycyjnie zastawionym stole. Dlatego właśnie jak co roku Podkarpackie Centrum Hurtowe „Agrohurt" S.A zaprasza Państwa na przedświąteczne zakupy w Agrohurcie. Podkarpackie Regionalia to wyjątkowa impreza podczas której można zakupić wszystko, co niezbędne nam do stworzenia cudownych świąt i doskonała okazja do miłego spędzenia sobotniego przedpołudnia.
W Hali nr. 4 czekać będą na Państwa lokalni producenci branż spożywczych oraz wędliniarskich. Pyszne pierogi,   ryby, sery, miody czy kuszące aromatem makowce to tylko niektóre smakołyki, które będzie można zakosztować i zakupić tego dnia.  Czekać również na Państwa będą stoiska przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz lokalne szkoły gastronomiczne. Magia świąt Bożego Narodzenia kryje się również w ozdobach świątecznych i rękodziele artystycznym, które również będzie można nabyć podczas XIII Podkarpackich Regionalii w Agrohurcie.


Czeka na gości moc atrakcji

         Zakupy podczas Podkarpackich Regionalii umilą Państwu atrakcje przygotowane przez organizatorów. Wśród nich: pokaz kulinarny, pokaz florystyczny, który zainspiruje Państwa do niezwykłej aranżacji świątecznego stołu i domu.
Nie zapomnieliśmy o naszych stałych klientach dla których przygotowaliśmy  specjalne nagrody. MY już jesteśmy gotowi 😊
 

 
Już dziś koniecznie zaplanuj sobie w kalendarzu datę 16 grudnia! Przyjdź  i poczuj z „Agrohurtem” przedsmak świąt oraz napełnij świąteczny stół regionalnymi smakołykami. A  wszystko to, przy udziale skrzypiec, kontrabasu i pięknych głosów… Serdecznie zapraszamy.
Start imprezy godz. 8, zakończenie godz. 12. WSTĘP WOLNY
 


 

PROGRAM PODKARPACKICH REGIONALII – 16.12.2017

  • godzina 800 - Rozpoczęcie XIII Podkarpackich Regionalii, „Bożonarodzeniowe inspiracje z Agrohurtem”, wystąpienia zaproszonych gości: kiermasz, degustacja produktów regionalnych.
  • godzina 900  - Pokaz kulinarny szefa Kuchni.
  • godzina 930 – Pokaz florystyczny
  • godzina 1000 – Występ kapeli Mazureczek
  • godzina 1015 – Zabawy i konkursy z nagrodami
  • godzina 1200  - Zakończenie 
     
PATRONAT HONOROWY:URZĄD MARSZAŁKOWSKI WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO

      
AGENCJA  RESTRUKTURYZACJI I MODERNIZACJI ROLNICTWA

 
PODKARPACKI URZĄD WOJEWÓDZKI

 
MIASTO RZESZÓW
PATRONAT MEDIALNY: